Tutaj jesteś

Hapipożyczki spłaci Twoją pożyczkę

28 października 2021 Finanse Hapipożyczki spłaci Twoją pożyczkę

Klienci firmy IPF Polska Sp. z o.o. (marka hapipożyczki) mogą powalczyć o całkowitą spłatę pożyczki. Wystarczy zaciągnąć zobowiązanie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane z aktualną porą roku.

Czy można zaciągnąć pożyczkę i nie spłacić jej bez żadnych konsekwencji?Klienci marki hapipożyczki mają na to szansę.  Całkowita spłata pożyczki przez pożyczkodawcę to nagroda w konkursie „Jesienna hapispłata”, zorganizowanym przez IPF Polska Sp. z o.o. właściciela marki hapipożyczki..

Jakie są warunki udziału w konkursie?

Konkurs jest skierowany do wszystkich klientów, którzy w czasie jego trwania zawrą umowę jakiejkolwiek pożyczki poprzez stronę hapipozyczki.pl i od niej nie odstąpią. Warunkiem jest także odpowiedź na krótkie pytanie konkursowe. Konkurs trwa od północy 20 października 2021 r. a zakończy się 16 listopada 2021 r. o godzinie 23.59. Każdy, kto dostanie pożyczkę w trakcie jego obowiązywania, otrzyma też automatycznego maila z formularzem konkursowym. Klienci, którzy chcą powalczyć o nagrodę, muszą go wypełnić, podając niezbędne dane i odpowiadając na pytanie – W jaki sposób walczysz z jesienną nudą?

Każdy może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe, bez względu na liczbę zawartych umów pożyczek.

Wyniki konkursu

Posiedzenie Jury odbędzie się 30 listopada 2021 r. Oceni ono nadesłane zgłoszenia pod kątem ich kompletności, a także oryginalności, pomysłowości i atrakcyjności odpowiedzi na pytanie konkursowe.

W konkursie zostanie wyłonionych aż dziesięciu zwycięzców. Ich dane zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu 6 grudnia 2021 r. 

Pełny regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: https://wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/regulamin.pdf

O organizatorze konkursu:

Firma IPF Polska Sp. z. o.o., należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy International Personal Finance PLC, której korzenie sięgają 1880 roku, firma jest liderem na rynku pożyczek konsumenckich w Europie Środkowowschodniej, Meksyku oraz Finlandii, Estonii, Łotwie i Australii.

Spółka IPF Polska Sp. z o.o. powstała w grudniu 2014 r. w Warszawie i oferuje pożyczki pod marką hapipożyczki. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,81%. W marcu 2015 roku Grupa IPF PLC z siedzibą w Leeds (UK) kupiła fińską spółkę MCB Finance operującą w krajach bałtyckich oraz Australii. Akwizycja spowodowała połączenie IPF Polska Sp. z o.o. i MCB Finanse i nowa firma rozpoczęła działalność pod nazwą IPF Digital, a hapipożyczki weszły w skład portfolio marek i produktów zarządzanych przez IPF Digital. Dziś IPF Digital oferuje swoje pożyczki w 8 krajach: Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Czechy, Hiszpania, Meksyk oraz Australia i przygotowuje się do ekspansji na kolejne rynki międzynarodowe.

Jak wyposażyć biuro

Redakcja antydlug.pl

Jesteśmy platformą dla entuzjastów biznesu, ekonomii, finansów oraz marketingu, dostarczającą zawsze aktualne, inspirujące i praktyczne treści. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą, trendami i najlepszymi praktykami, aby pomóc naszym czytelnikom w rozwijaniu ich umiejętności i osiąganiu sukcesu w dynamicznym świecie biznesu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?