antydlug.pl

antydlug.pl – biznes, finanse, ekonomia, praca

Co potrafi Menedżer Allegro
Biznes

Co potrafi Menedżer Allegro dostępny na platformie ErpBox?

Branża e-commerce to chyba jedna z najszybciej rozwijających się aktualnie branż.

Między innymi za sprawą pandemii, która zamknęła ludzi w domach. Klienci przenieśli się do Internetu, a sklepy internetowe oraz wszelkiego rodzaju portale skupiających internetowych sprzedawców zaczęły ze sobą konkurować. Na rynku polskim niewątpliwie największym gigantem jest Allegro, które stale dodaje nowe funkcjonalności, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów, ale również sprzedawców. Dlatego też platforma ErpBox udostępniła narzędzie, jakim jest menedżer Allegro. Czym jest menedżer Allegro i dlaczego warto zainwestować w ErpBox? Dowiedz się z poniższego artykułu. 

Menedżer Allegro – nieoceniona pomoc dla sprzedawców internetowych

Menedżer Allegro to przede wszystkim narzędzie, które jest intuicyjne, ale co najważniejsze – nowoczesne i dostosowane do aktualnych potrzeb sprzedawców. Umożliwia on sprawne oraz efektywne zarządzanie produktami, a także e-sprzedażą.

Menedżer Allegro w ErpBox to między innymi:

  • filtrowanie aukcji,
  • produktyzacja Allegro,
  • dodawanie oraz edytowanie aukcji,
  • kopiowanie ofert z jednego konta na drugie, 
  • możliwość wyłączenia kilku/kilkunastu aukcji w tym samym momencie. 

I wiele innych funkcji, które koniecznie musisz wypróbować, dzięki systemowi ErpBox. Wszystkie te możliwości pozwalają na sprawniejsze zarządzanie ofertami wystawionymi w portalu Allegro. Co więcej, pozwalają one na oszczędność czasu, który można przeznaczyć na inne zadania związane z rozwojem przedsiębiorstwa.

Czy warto zatem zainwestować w system ErpBox?

Bez dwóch zdań warto zainwestować w system ErpBox. Oprócz menedżera Allegro, który usprawni codzienną pracę, pozwala on również na zarządzanie kilkoma kanałami sprzedaży w jednym miejscu.  ErpBox to przede wszystkim doskonałe usprawnienie codziennej pracy, ale także oszczędność czasu. To innowacyjny system, który możesz wypróbować zupełnie za darmo przez okres 21 dni. Nie zwlekaj i załóż darmowe konto już dziś!

Jeśli przed założeniem konta chcesz jeszcze więcej dowiedzieć się na temat Managera Aukcji Allegro w systemie ErpBox – sprawdź na stronie domowej istotne informacje.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.