antydlug.pl

antydlug.pl – biznes, finanse, ekonomia, praca

Karta Cardina
Finanse

Karta Cardina – atrakcyjna karta dla osób poszukujących limitu pozabankowego

Wiele osób interesuje się tematyką kart kredytowych z limitem odnawialnym, jednak nie chce korzystać z ofert banku. Przyczyny mogą być różne – duże oczekiwania banków, chęć pożyczenia jedynie niewielkiej kwoty, wymogi formalne… z myślą o takich właśnie osobach została przygotowana karta Cardina.

Co to jest karta kredytowa Cardina? 

Cardina to pozabankowa karta kredytowa z limitem do 3.000 PLN, adresowana do dorosłych obywateli Rzeczypospolitej Polski. Jest to karta emitowana przez Mastercard, co sprawia, że bez problemu rozpozna ją 99% bankomatów w Polsce. Można także płacić nią za zakupy w dowolnym sklepie – również tym internetowym.

Kto może starać się o kartę kredytową Cardina?

O kartę Cardina może starać się każda pełnoletnia osoba, która ukończyła 25 rok życia, wypełniła formularz rejestracyjny oraz pozytywnie przeszła weryfikację wypłacalności. Aby stać się posiadaczem Cardiny, należy:

  • posiadać stałe źródło zatrudnienia
  • posiadać rachunek bankowy
  • posiadać aktualny numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy.
  • nie figurować w sprawdzanych przez pożyczkodawcę bazach dłużników
  • być obywatelem Polski
  • zaakceptować regulamin, warunki kredytowania oraz korzystania z karty kredytowej.

Jakie są największe zalety karty kredytowej Cardina?

Karta ta posiada wiele zalet, jakie wyróżniają ją na tle konkurencyjnych propozycji. Składając wniosek o kartę Cardina, pożyczkobiorca może od razu wypłacić część gotówki na własne konto bankowe – nie musi czekać na dotarcie karty. Ponadto warto dodać, że karta nieużywana jest w pełni bezpłatna. Użytkownicy Cardiny nie ponoszą żadnych kosztów, jeśli nie korzystają aktywnie z powierzonych im w ramach limitu środków. Za wydanie karty pożyczkodawca również nie pobiera jakichkolwiek opłat – po zaakceptowaniu wniosku, pożyczkobiorca otrzymuje ją zupełnie za darmo. Ponadto, po określonym czasie (4-6 miesięcy) powierzony limit można zwiększyć w panelu klienta, lub kontaktując się z infolinią.

Spłata limitu karty Cardina

Cardina jest kartą z limitem odnawialnym, co oznacza, że każda terminowa spłata sprawia, że kwota pieniędzy, dostępnych do wypłaty z bankomatu również odpowiednio się zwiększa. Wpłat dokonać można przy wykorzystaniu standardowego przelewu bankowego, lub za pomocą szybkiego przelewu dostępnego w panelu klienta Cardina.

W przypadku braku terminowych spłat, pożyczkodawca udzielający finansowania za pomocą Cardiny zastrzega sobie prawo do naliczania dodatkowych odsetek i kar umownych, wpisania klienta do baz dłużników, a także sprzedaży lub powierzenia jego długu zewnętrznej firmie windykacyjnej. W najgorszym wypadku pożyczkobiorca może zostać pociągnięty do odpowiedzialności sądowej, a także egzekucyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.